Gebze Gezim (31.08.2008)

Celal Karakaya

 

Gezilerim & Ziyaretlerim Ana Sayfası

 

Cumartesi akşamı saat 21:00 arabasıyla, Gebze'ye doğru yola çıktım. 6:30 gibi Yalova'ya vardım. Feribota binmek için beklerken, yağmur yağmaya başladı. Sıcak günlerin ardından çok iyi geldi. Feribottan bir kaç resim.

 

   

   

   

 

Gebze'ye varınca Celal abiyle buluştuk. Celal abi, Gebze'nin en ünlü  börekçisinde, börek yedirdi. Karnımızda doyurduktan sonra, kümese gittik. Evin önünde Celal abinin oğlu hemen bizi karşıladı. Benm elimden kafesi kaptı hemen. Kendi kadar zaten kafes ama illa taşıyacağım diye tutturdu. Kümese kadar götürdü. :D Kümese girer girmez başladık muhabbete. Celal abi tiyoları verdi hep bana. :D Bende dikkatle dinledim. Kuşları inceledim. Maşallah çok güzel yavrular almış.

 

   

   

 

Bu suluk sistemine dikkat. Hamster suluk sistemi gibi ama biraz daha karmaşık bir yapısı var. Zaten diğer kafeslerde de hep hamster suluğu var. Bu sayede su hiç ziyan olmuyor.

 

 

Saat 2 gibi Burak Pazarcık da yanımıza geldi. Aslında sabahtan gelecekti ama sabahta bir türlü ulaşamadık kendine. :D Gece biraz geç yatmış. :D

 

   

   

   

   

   

   

 

Saat 3 gibi hep birlikte yemek yedikten sonra, beni garaja götürdüler. Şansıma araba hemen kalkıyormuş. Hatta kalkmışta feribottaymış. Hemen feribota bindim ve geri Muğla'ya yola çıktım.

 

Videolar:

 


 


 

Gezilerim & Ziyaretlerim Ana Sayfası